WWW.botusha.li Mirsevini

E Pame për Mujë Hoxhen

#1 von Njoftime ( Gast ) , 03.10.2010 11:40

I njoftojm te gjith miqët dhe dashamiret se me rastin e vdekjes së babës sonë Mujë Hoxha, familja Hoxha nga Botusha, hapë të Pame dhe pret ngushllime nga data 2 deri 4 Tetorë 2010.
Me respekt Familja Hoxha.

Njoftime

RE: E Pame për Mujë Hoxhen

#2 von nexhdet sadiku ( Gast ) , 03.10.2010 17:03

Ngushllime per familjen Hoxha nga Botusha.


nexhdet sadiku
zuletzt bearbeitet 03.10.2010 17:05 | Top

   

E Pame për Ukë (Mehmet) Batusha
E Pame për Sadik Bajramin

Ju deshiroim qaste te kenshmen ne faqen tonė
Xobor Ein Kostenloses Forum | Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz