WWW.botusha.li Mirsevini

E Pame për Ajmone Salihun

#1 von Administratori , 01.01.2011 10:35

 I njoftojmë te gjithë bashkëvendësit, miqtë dhe shokët e dashamiret se me rastin e vdekjes së nënës sonë Ajmone Salihit, hapim te Pame dhe presim ngushllime. E Pamja është e hapur nga sot me 1.1.2011 deri te me 4.1.2011.
Me respekt familja Salihu.
Botushë, 1.1.2011


 
Administratori
Beitršge: 26
Registriert am: 20.12.2009


   

Distributor PJU Tenaga Surya
E Pame për Ukë (Mehmet) Batusha

Ju deshiroim qaste te kenshmen ne faqen tonŽ
Xobor Ein Kostenloses Forum | Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz