WWW.botusha.li Mirsevini

Vdiq Hamëz (Ukë) Ahmeti

#1 von Administratori , 11.09.2011 18:34

Njoftim
I njoftojmë të gjithë bashkëvendësit, shokët dhe miqtë se sot me 2.9.2011 vdiq papritmaz në Botushë Hamëz (Ukë) Ahmeti.

Varrimi i të ndjerit bëhet me daten 3.9.2011 në ora 15.00 në Botushë.P.S. Stafi i web faqes www.botusha.li i shpreh ngushëllime familjes Ahmeti në Botushë.


 
Administratori
Beiträge: 26
Registriert am: 20.12.2009


   

Vdiq Shpetim (Zenun) RAma
Vdiq Ali (Musli) Mehmeti

Ju deshiroim qaste te kenshmen ne faqen tonë
Xobor Ein Kostenloses Forum | Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz