WWW.botusha.li Mirsevini

E Pame për Hamez Botushen

#1 von Administratori ( Gast ) , 12.10.2012 20:35

Njoftim

Njoftoim të gjithë Bashkëvendasit tonë, miqet dhe shokët se me rastin e vdekjes së Hamez (Hazir) Botushes, familja Botusha që jeton e punon ne Zvicerr, hapë të Pame dhe pret ngushllime.

E Pamja do të mbahet me daten 14.10.2012 nga ora 8.00 deri në 16.00 në ketë Adresë:

Te Xhamija në Wadenswil, Seestrasse 159, 8820 Wadenswil.

Per informata na kontaktoni në këtët numer:
079 845 92 96

Administratori

RE: E Pame për Hamez Botushen

#2 von Gast , 13.10.2012 19:16

E Pamja do të mbahet me daten 14.10.2012 nga ora 8.00 deri në 16.00 në ketë Adresë:

Te Bahnhof në Horgen, Bahnhofstrasse 8810 Horgen

Per informata na kontaktoni në këtët numer:
079 845 92 96


   

Cheap Budget Kitchen Units Sale
Vdiq Ali (Tahir) Tolaj

Ju deshiroim qaste te kenshmen ne faqen tonė
Xobor Ein Kostenloses Forum | Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz